Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проєкту звіту про виконання у 2020 році обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки

Департаментом розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання у 2020 році обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки.

З метою втілення державної політики в сфері житлового будівництва в сільській місцевості, соціально-побутового облаштування села та на виконання Указу президента України від 27.03.1998 року № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» в області, починаючи з 1999 року, впроваджується регіональна Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». Програма спрямована на покращення житлових і соціально – побутових умов проживання сільського населення шляхом надання їм державних довгострокових пільгових кредитів, з платою за користування в розмірі 3% річних  (багатодітні сім’ї звільняються від сплати відсотків).

Реалізація зазначеної Програми покладена на Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Даний проект звіту проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 29.01.2020 року до 12.02.2020 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту звіту прийматимуться Департаментом розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації до 12 лютого 2020 року за адресою:
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, т/ф (0462) 67-56-48, e-mail:
der_soboleva@cg.gov.ua

Контактні особи: Сергій ГОКОВ – заступник начальника відділу проектів регіонального розвитку Департаменту розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації;

Тетяна СОБОЛЕВА – головний спеціаліст відділу проектів регіонального розвитку Департаменту розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт звіту про виконання у 2020 році обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки