04-08-2020 15:45

Інформаційне повідомлення
про проведення електронних консультацій з громадськістю
щодо проєкту Програми реставрації пам’яток архітектури національного значення на території Чернігівської області на 2020-2023 роки

Управлінням містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації розроблено проєкт обласної Програми реставрації пам’яток архітектури національного значення на території Чернігівської області на 2020-2023 роки.

Реалізація заходів Програми забезпечить реалізацію державної політики у сфері охорони культурної спадщини, сприятиме збереженню визначних пам’яток архітектури Чернігівської області національного та місцевого значення – Тріумфальної арки (м. Н.-Сіверський), Георгіївської церкви (смт Седнів Чернігівського району), Садиби Покорщина (смт Козелець), Палацу з двома флігелями (с. Качанівка Ічнянського району), церкви Іоанна Богослова (Іванівської церкви) (м. Ніжин) та Кінотеатру ім. Щорса (м. Чернігів).

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт обласної програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 03.08.2020 по 17.08.2020 включно.

Зауваження та пропозиції до проєкту програми прийматимуться Управлінням містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації до 17.08.2020 за адресою: м. Чернігів, вул. Єлецька, 11, т/ф. 67-55-06, е-mail: umba_post@cg.gov.ua з поміткою «Пропозиції до проєкту Програми реставрації пам’яток архітектури національного значення на території Чернігівської області на 2020-2023 роки».

Контактна особа: Роман Клименко, начальник відділу територіального планування та охорони пам’яток архітектури Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації, т/ф 67-55-06.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт обласної Програми реставрації пам’яток архітектури національного та місцевого значення на території Чернігівської області на 2020-2023 роки

Додаток 1

Додаток 2