Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання деяких розпоряджень голови Чернігівської обласної державної адміністрації такими, що втратили чинність»

Департаментом розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з Управлінням охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації такими, що втратили чинність», згідно з яким пропонується визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 03.05.2012 № 149 «Про тарифи на платні послуги, що надаються Ніжинською центральною районною лікарнею», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 28.05.2012 за № 10/907, від 01.12.2014 № 704 «Про тарифи на платні послуги з проведення профілактичних психіатричних медичних оглядів, передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв, що надаються Ніжинською центральною районною лікарнею», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 18.12.2014 за № 36/990, від 24.07.2017 № 342 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються Ніжинською центральною районною лікарнею», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 02.08.2017 за 47/1136.

Проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства та у зв’язку з прийняттям рішення двадцять шостої (позачергової) сесії Ніжинської районної ради Чернігівської області сьомого скликання від 24.03.2020 «Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Ніжинська центральна районна лікарня» Ніжинської районної ради Чернігівської області в новій редакції».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 30 липня до 13 серпня 2020 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 13 серпня 2020 року (включно) Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 26, 24; тел. 669-159, 675-834 або в електронному вигляді за адресою der_tovari@cg.gov.ua), до Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 678-713, е-mail:  uoz_post@cg.gov.ua).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Для громадськості»/«Консультації з громадськістю»/«Звіти про результати консультацій з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання деяких розпоряджень голови Чернігівської обласної державної адміністрації такими, що втратили чинність»