24-04-2020 16:43

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації такими, що втратили чинність»

Департаментом розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з Управлінням охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації такими, що втратили чинність», згідно з яким пропонується визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 28 липня 2016 року № 411 «Про тарифи на лабораторні послуги за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікарів комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 08 серпня 2016 року за № 20/1055, від 30 серпня 2017 року № 427 «Про тарифи на платні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 06 вересня 2017 року за № 55/1144, від 12 жовтня 2017 року № 524 «Про тарифи на деякі лабораторні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікарів комунальним лікувально-профілактичним закладом «Прилуцька центральна міська лікарня», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 23жовтня 2017 року за № 65/1154.

Проект розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства та у зв’язку з прийняттям виконавчим комітетом Прилуцької міської ради Чернігівської області рішення від 26 березня 2020 року № 87 «Про затвердження тарифів на платні медичні та немедичні послуги у КНП «Прилуцька центральна міська лікарня».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 24 квітня до 08 травня 2020 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 08 травня 2020 року (включно) Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 26, 24; тел. 669-159, 675-834 або в електронному вигляді за адресою der_tovari@cg.gov.ua), до Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 678-713, е-mail:  uoz_post@cg.gov.ua).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Для громадськості»/«Консультації з громадськістю»/«Звіти про результати консультацій з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації такими, що втратили чинність»