Інформаційне повідомлення про проведення  електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Програми забезпечення житлом учасників  антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та  членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб у Чернігівській області на 2020-2022 роки

Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації підготовлено проєкт Програми забезпечення житлом учасників  антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та  членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб у Чернігівській області на 2020-2022 роки.

Метою Програми є сприяння розв’язанню житлових проблем учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях  та переселенців, з урахуванням обґрунтованих потреб і можливостей зазначених категорій осіб, а також громад та держави.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 28 лютого до 10 березня 2020 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту прийматимуться до 10 березня 2020 року (включно) за адресою: 14005, м. Чернігів, проспект Миру, 116 а, Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, e-пошта: dszpost@cg.gov.ua

Контактна особа: Брагинець Олена Миколаївна – начальник відділу з питань соціального захисту учасників АТО/ООС та трудових ресурсів Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, тел.72-40-93.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних силта членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб у Чернігівській області на 2020-2022 роки

Додаток 1

Додаток 2