Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проєкту звіту про виконання обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» за 2019 рік

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації підготовлено проєкт звіту про виконання обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» за 2019 рік.

Програма спрямована на забезпечення сприяння розвитку громадянського суспільства в області, залучення громадськості до процесів формування та реалізації державної і регіональної політики, проведення інформаційних заходів щодо діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства, підтримки їх ініціатив, зростання ефективності роботи Громадської ради при облдержадміністрації

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 23 січня 2019 року по 6 лютого 2020 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту прийматимуться по 6 лютого 2020 року включно за адресою: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації, вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000. тел.: (0462) 67-57-59, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Мироненко Ірина Юріївна – начальник відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту, тел.: (0462) 67-59-67.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт звіту про виконання обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» за 2019 рік

 

ГО Активне Суспільство України