УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від ___________ 2019 р.

Чернігів

№ ______________

 

 

 

Про тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради

 

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами і доповненнями), з метою встановлення тарифів на вимогу чинного законодавства з о б о в’ я з у ю:

1. Встановити тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради, згідно з додатком.

2. При проведенні медичних оглядів:

2.1. У тарифах не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

2.2. Якщо у пацієнта вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

2.3. У тарифах вартість серологічного дослідження на черевний тиф не враховано. При проходженні певних медичних оглядів, де існує необхідність його проведення, пацієнт приймається після проходження дослідження в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

2.4. У тарифах вартість флюорографії враховано при проведенні попереднього медогляду та надалі 1 раз на рік.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 25 липня 2017 року № 344 «Про тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 1 Чернігівської міської ради», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 15 серпня 2017 року за № 48/1137.

4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації у газеті «Чернігівщина: новини і оголошення» у визначений законодавством термін.

5. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з моменту його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

В.о. голови                                                                           Наталія РОМАНОВА

 

Додатки

Аналіз регуляторного впливу

Порівняльна таблиця

М-тест