09-09-2019 14:45

УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від ___________ 2019 р.

Чернігів

№ ______________

 

Про тарифи на платні послуги,

що надаються комунальним некомерційним підприємством

«Чернігівська міська лікарня № 1»

Чернігівської міської ради

 

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами і доповненнями), з метою встановлення тарифів на вимогу чинного законодавства з о б о в’ я з у ю:

1. Встановити:

1.1. Тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради, згідно з додатком 1.

1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради, згідно з додатком 2.

2. При проведенні медичних оглядів:   

2.1. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1, 1.2 пункту 1:

2.1.1. Якщо у пацієнта вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

2.1.2. Якщо пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

2.2. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.1 пункту 1, враховано податок на додану вартість відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

2.3. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.2 пункту 1, не враховано податок на додану вартість. У разі проведення медичного огляду осіб для видачі посвідчення водія транспортних засобів враховується податок на додану вартість, відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 08 червня 2017 року № 260 «Про тарифи на платні послуги, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 1 Чернігівської міської ради», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 29 червня
2017 року за № 41/1130.

4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації у газеті «Чернігівщина: новини і оголошення» у визначений законодавством термін.

5. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з моменту його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

В.о. голови                                                                           Наталія РОМАНОВА

 

Додатки

Аналіз регуляторного впливу

М-тест