05-07-2019 17:02

Нормативно-правове регулювання:

1. ст. 48 Закону України "Про державну службу" від 10.12.2015 № 889.

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 106 "Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад".

3. Наказ керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації від 28.12.2019 № 209-к "Про навчання працівників апарату обласної державної адміністрації у 2020 році".

 

 

 

У Чернігівській ОДА відбулось навчання працівників апарату

У Чернігівській обласній державній адміністрації сьогодні, 28 лютого, відбулося навчання працівників апарату облдержадміністрації на тему "Розроблення посадових інструкцій державних службовців категорії "Б" та "В".

Навчання провела заступник начальника управління по роботі з персоналом - начальник відділу проходження державної служби...

 

У Чернігівській ОДА відбулось навчання працівників апарату

У Чернігівській обласній державній адміністрації сьогодні, 20 січня, відбулося навчання працівників апарату облдержадміністрації на тему «Номенклатура справ апарату обласної державної адміністрації: принципи її формування та практичного використання».

Навчання провела начальник загального відділу апарату обласної державної адміністрації Олена Рижко...

 

В апараті ОДА навчали, як дотримуватися антикорупційного законодавства

8 січня, у Чернігівській ОДА відбулося навчання працівників апарату облдержадміністрації. Тема – зміни в антикорупційному законодавстві, які вступили в дію у 2020 році. 

Навчання провів головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Іван Вересоцький...

2019 рік

В ОДА провели навчання з питань публічних закупівель.

Про зміни та новації у сфері публічних закупівель сьогодня, 26 грудня 2019 року, говорили в облдержадміністрації на навчанні працівників апарату, керівників структурних підрозділів та фахівців, відповідальних за проведення публічних закупівель.

Варто зазначити, що в разі неналежної роботи тендерного комітету на його членів може бути накладений штраф... 

 

В ОДА провели навчання працівників апарату.

У Чернігівській обласній державній адмінітрації сьогодні, 29 листопада, відбулося внутрішнє навчання працівників апарату облдержадміністрації. Тема: «Індивідуальна програма підвищення рівня професійної компетентності державного службовця». Мова йшла по реформування системи професійного навчання державних службовців та завершення процедури оцінювання результатів службової діяльності ... 

 

В ОДА говорили про професійне вигорання.

В наш час все більше людей страждають синдромом емоційного та професійного вигорання, що є наслідком постійного стресу, з яким людина стикається у своїй професійній діяльності. Питанням запобігання та подолання професійного стресу й вигорання останнім часом приділяють дедалі більше уваги. Звичайно, обсяг допомоги залежить від особливостей кожної конкретної людини й умов, в яких вона живе й працює...