Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту рішення Чернігівської обласної ради про внесення змін до обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва
на 2017-2020 роки

Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проект рішення Чернігівської обласної ради про внесення змін до обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки (далі - Програма), згідно з яким пропонується викласти розділ 4.6. Програми «Підтримка місцевих товаровиробників» у новій редакції, затвердити Порядок часткового відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада  2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність Чернігівської обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проект рішення проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 14 травня 2019 року до 12 червня 2019 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту рішення надсилати в письмовому вигляді по 12 червня 2019 року (включно) Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації
(м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 24, 26; тел. 675-834, 669-159 або в електронному вигляді за адресою [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Для громадськості»/«Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект рішення Чернігівської обласної ради про внесення змін до обласної
Проект обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки

Розділ 4.6. Програми «Підтримка місцевих товаровиробників»

Додаток 4 до Програми «Порядок часткового відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях»