Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ «КОМПОБУТГАЗ»»

Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ «КОМПОБУТГАЗ»», згідно з яким пропонується встановити норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ «КОМПОБУТГАЗ», на рівні 5 % власних витрат.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада  2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність Чернігівської обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проект розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 12 квітня 2019 року до 26 квітня 2019 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 26 квітня 2019 року (включно) Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 24, 26; тел. 675-834, 669-159 або в електронному вигляді за адресою [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

«Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ «КОМПОБУТГАЗ»»