Інформаційне повідомлення
про електронні консультації щодо проекту обласної Програми залучення організацій
громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів
у 2019–2020 роках

Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації підготовлено проект обласної Програми залучення організацій громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2019–2020 роках.

Метою Програми є вирішення актуальних проблем в окремих сферах соціального захисту, охорони здоров’я та створення сприятливих умов надання ОГС визначеного переліку соціальних послуг для вразливих категорій громадян, які не охоплені відповідними послугами з боку державних і комунальних підприємств та установ.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 05 до 19 грудня 2018 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 19 грудня 2018 року (включно) за адресою: 14028, м. Чернігів, проспект Миру, 116 а, Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, e-пошта: dszpost@cg.gov.ua

Контактна особа: Шибиріна Вікторія Петрівна – начальник відділу кадрової, правової та загально-аналітичної роботи Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, тел.72-40-99.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект обласної Програми залучення організацій громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2019–2020 роках.

Проект обласної Програми залучення організацій
громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2019–2020 роках