16-11-2018 12:25

Інформаційне повідомлення 
про проведення електронних консультацій щодо проекту Обласної Програми 
підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Чернігівській області на 2019-2020 роки

 

Управлінням капітального будівництва облдержадміністрації підготовлено проект Обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Чернігівській області на 2019-2020 роки.

Основною метою Програми є підвищення рівня безпеки дорожнього руху, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод в області, створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, покращення умов руху транспорту, здійснення профілактичних заходів з попередження травматизму учасників дорожнього руху, у тому числі дитячого, забезпечення відповідного інформування водіїв про наслідки порушень правил дорожнього руху, зниження рівня смертності внаслідок ДТП щонайменше на 30 відсотків до 2020 року, ступеня тяжкості наслідків ДТП для учасників дорожнього руху та зменшення соціально-економічних втрат області від дорожньо-транспортного травматизму.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Чернігівській області на 2019-2020 роки, проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 16 по 30 листопада 2018 року (включно).

Пропозиції, зауваження та рекомендації  надсилати по 30 листопада 2018 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів,  вул. Єлецька, 11, Управління капітального будівництва облдержадміністрації, ел.пошта: [email protected].

Контактна особа: Ключник  Валерій Степанович,  заступник начальника Управління - начальник відділу технічного контролю автомобільних доріг Управління капітального будівництва  облдержадміністрації  тел. (04622) 677-258, 678-522.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайтах облдержадміністрації та Управління капітального будівництва в рубриці «Консультації з громадськістю» у терміни, визначені чинним законодавством.