30-03-2018 08:46

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 17 березня 2010 року № 61»

Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 17 березня 2010 року № 61», згідно з яким пропонується привести власні нормативно-правові акти у сфері регулювання (встановлення) тарифів на платні медичні послуги у відповідність до вимог чинного законодавства.

За результатами періодичного відстеження результативності регуляторного акта - розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 17 березня 2010 року № 61 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються Новгород–Сіверською центральною районною лікарнею ім. І.В. Буяльського», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 25 березня 2010 року за № 11/805, у  зв’язку з відсутністю в Новгород–Сіверській центральній районній лікарні ім. І.В. Буяльського профільного лікаря з надання ортопедичної стоматологічної допомоги населенню та враховуючи клопотання лікарні, пропонується розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 17 березня 2010 року № 61 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються Новгород–Сіверською центральною районною лікарнею ім. І.В. Буяльського», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 25 березня 2010 року за № 11/805, визнати таким, що втратило чинність.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проект розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 29 березня по 12 квітня 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 12 квітня 2018 року (включно) до Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 26, 34, тел. 669-159, 675-648 або в електронному вигляді за адресою: der_post@cg.gov.ua).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект розпорядження