02-02-2018 11:08

Інформаційне повідомлення

про проведення електронних консультацій щодо проекту звіту про виконання у 2017 році заходів
Програми розвитку та збереження зелених насаджень населених пунктів
Чернігівської області на 2013 – 2017 роки

Департаментом житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації підготовлено проект звіту щодо виконання у 2017 році заходів Програми розвитку та збереження зелених насаджень населених пунктів Чернігівської області на 2013 – 2017 роки.

Метою Програми є створення, відновлення і збереження зелених насаджень в межах населених пунктів відповідно до державних будівельних і санітарних норм, покращання навколишнього середовища та створення більш сприятливих умов для життєдіяльності людини, а також зовнішньої привабливості місць загального громадського користування шляхом розроблення планів реконструкції та розвитку зеленої зони Чернігівської області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту щодо виконання у 2016 році заходів обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 02 лютого по 16 лютого 2018 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться по 16 лютого 2018 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11, Департамент житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, e-пошта: [email protected]

Контактні особи: 

Ярош Андрій Петрович – заступник директора Департаменту - начальник управління енергетики та комунального господарства Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, тел.77-77-58;

Бойко Людмила Миколаївна – начальник відділу житлового господарства та благоустрою Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, тел. 77-48-75.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект звіту про про виконання у 2017 році заходів Програми розвитку та збереження зелених

насаджень населених пунктів Чернігівської області на 2013 – 2017 роки

ГО Активне Суспільство України