01-02-2018 10:36

Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо  проекту звіту про виконання у 2017 році
Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2016-2020 роки

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2017 році Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2016-2020 роки.

Програмою передбачено створення регіонального матеріального резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру з метою екстреного використання його у разі виникнення надзвичайних ситуацій (відповідно до Номенклатури та обсягів регіонального матеріального резерву Чернігівської області для виконання заходів, спрямованих на за запобігання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру), розвиток регіональної системи оповіщення і зв’язку, удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації, розвиток і вдосконалення рятувальних сил на водних об’єктах, проведення роз’яснювально-пропагандистської роботи серед населення.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у його діяльності проект звіту про виконання у 2017 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01  лютого  по 15 лютого 2018 року.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються  по 15 лютого 2018 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, тел. 67-60-19, е-пошта: dcz_post@cg.gov.ua.

Контактна особа: Селюченко Володимир Григорович, начальник управління організації цивільного захисту, інформації та зв’язку Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект звіту про виконання у 2017 році Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту
Чернігівської області на 2016-2020 роки