16-01-2018 08:58

Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проекту Програми продуктивної зайнятості населення Чернігівської області на 2018-2020 роки

Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації підготовлено проект Програми продуктивної зайнятості населення Чернігівської області на 2018-2020 роки.

Метою прийняття проекту рішення є  сприяння продуктивній зайнятості населення,  запровадження економічних та організаційно-правових  механізмів, спрямованих на  активізацію безробітних до пошуку роботи та забезпечення якнайшвидшого повернення на ринок праці, підвищення якості та конкурентоспроможності робочої сили, легалізацію відносин у сфері зайнятості, посилення соціального захисту безробітних, підтримка неконкурентоспроможних громадян та осіб із додаткових груп ризику на ринку праці, зокрема, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції, підвищення ролі заінтересованих у перетвореннях на ринку праці учасників соціального діалогу (об’єднань організацій роботодавців та професійних спілок).

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у його діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 15 січня по 29 січня 2018 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться по 29 січня 2018 року (включно) за адресою: 14028, м. Чернігів, проспект Миру, 116 а, Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, e-пошта: [email protected]

Контактна особа: Брагинець Олена Миколаївна – начальник відділу з питань трудових ресурсів та зайнятості населення Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, тел. 72-40-93.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Департаменту соціального захисту населення в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект Програми продуктивної зайнятості населення Чернігівської області на 2018-2020 роки

Додаток 1

Додаток 2