08-11-2017 16:46

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються Городнянською центральною районною лікарнею»

Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації спільно з Управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються Городнянською центральною районною лікарнею», згідно з яким пропонується встановлення тарифів на платні ортопедичні стоматологічні послуги та втрата чинності розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 червня 2012 року № 207 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються Городнянською центральною районною лікарнею», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 15 червня 2012 року за № 13/910.

Проект розпорядження вноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 08 листопада до 22 листопада 2017 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді до 22 листопада 2017 року (включно) до Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 26, 34, тел. 669-159, 675-648 або в електронному вигляді за адресою der_post@cg.gov.ua), до Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 4-42-88, 4-41-86, 4-01-82, E-mail: uoz_ post@cg.gov.ua).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються Городнянською центральною районною лікарнею»

Додаток