10-07-2017 09:36

Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проекту звіту
про виконання у І півріччі 2017 року Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту
Чернігівської області на 2016-2020 роки

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у І півріччі 2017 року Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2016-2020 роки.

Програмою передбачено створення регіонального матеріального резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру з метою екстреного використання його у разі виникнення надзвичайних ситуацій (відповідно до Номенклатури та обсягів регіонального матеріального резерву Чернігівської області для виконання заходів, спрямованих на за запобігання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру), розвиток регіональної системи оповіщення і зв’язку, удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації, розвиток і вдосконалення рятувальних сил на водних об’єктах, проведення роз’яснювально-пропагандистської роботи серед населення.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у І півріччі 2017 року обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 10  липня по 24 липня2017 року.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 24 липня 2017 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, тел. 67-60-19, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Селюченко Володимир Григорович, начальник управління організації цивільного захисту, інформації та зв’язку Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект інформації про виконання у I півріччі 2017 року Цільової соціальної програми
розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2016-2020 роки

Проект Звіту