22-05-2017 11:27

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо
проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до
розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 липня 2011 року № 254»

Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації спільно з Управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 липня 2011 року № 254», згідно з яким пропонується перегляд та встановлення тарифів на платні послуги з проведення наркологічних профілактичних оглядів, передрейсових та післярейсових оглядів водіїв, що надаються обласним комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинський наркологічний диспансер», в економічно обґрунтованому розмірі, розрахованих на основі фактичних витрат закладу.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010 року № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 22 травня до 05 червня 2017 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді впродовж 15 днів, з дня опублікування на сайті обласної державної адміністрації, до Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 34, 26; тел. 675-648, 669-159 або в електронному вигляді за адресою der_post@cg.gov.ua), до Управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 4-42-88, 4-41-86, 4-01-82, E-mail: uoz_ post@cg.gov.ua).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 липня 2011 року №254

 

Департамент економічного розвитку
облдержадміністрації