16-03-2017 09:58

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій
щодо проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації
«Про тарифи на деякі платні послуги,
що надаються Чернігівською міською лікарнею №1 Чернігівської міської ради»

Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації спільно з управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на деякі платні послуги, що надаються Чернігівською міською лікарнею №1 Чернігівської міської ради», згідно з яким пропонується переглянути розмір тарифів на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій та введення додаткових медичних послуг, а саме на проведення: профілактичних попередніх (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників певних категорій залізничного транспорту, метрополітенів та підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту України,  що надаються Чернігівською міською лікарнею №1 Чернігівської міської ради.

Проект розпорядження вноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 15 березня до 30 березня 2017 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді впродовж 15 днів, з дня опублікування на сайті обласної державної адміністрації, до Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 34, 26; тел. 675-648, 669-159 або в електронному вигляді за адресою [email protected]), до управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 4-42-88, 4-41-86, 4-01-82, E-mail: uoz_ [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на деякі платні послуги, що надаються Чернігівською міською лікарнею №1 Чернігівської міської ради»

ГО Активне Суспільство України