06-02-2017 12:54

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо
проекту звіту про виконання у 2016 році заходів Програми розвитку та збереження зелених насаджень
населених пунктів Чернігівської області на 2013 – 2017 роки

Департаментом житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації підготовлено проект звіту щодо виконання у 2016 році заходів Програми розвитку та збереження зелених насаджень населених пунктів Чернігівської області на 2013 – 2017 роки.

Метою Програми є створення, відновлення і збереження зелених насаджень в межах населених пунктів відповідно до державних будівельних і санітарних норм, покращання навколишнього середовища та створення більш сприятливих умов для життєдіяльності людини, а також зовнішньої привабливості місць загального громадського користування шляхом розроблення планів реконструкції та розвитку зеленої зони Чернігівської області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту щодо виконання у 2016 році заходів обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 03 до 17 лютого 2017 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 17 лютого 2017 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11, Департамент житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, e-пошта: dgkg_post@cg.gov.ua

Контактні особи: Ярош Андрій Петрович – начальник управління енергетики та комунального господарства Департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, тел.77-76-29, Бойко Людмила Миколаївна – начальник відділу житлового господарства та благоустрою Департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, тел. 77-41-05.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Звіт про виконання регіональної програми за 2016 рік

Департаментом житлово-комунального
господарства облдержадміністрації