12-02-2016 08:49

Інформаційне повідомлення 
про громадське обговорення проекту звіту про виконання

обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва

на 2015-2016 роки

 

за 2015 рік


Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації підготовлено проект звіту про виконання обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки за підсумками 2015 року.

Обласна Програма розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу, його адаптація до роботи в умовах нових стандартів та конкуренції відповідно до вимог Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, підвищення економічних показників регіону, забезпечення зайнятості населення, спрямування дій місцевих органів влади, суб’єктів малого і середнього бізнесу, громадських організацій підприємців, їх об’єднань на розв’язання актуальних проблем у сфері підприємництва, а також формування в суспільстві поважливого і доброзичливого ставлення до підприємців, роботодавців.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 11 по 26 лютого 2016 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 26 лютого 2016 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент економічного розвитку облдержадміністрації, тел.: 669-609,  
е-mail: [email protected].

Контактна особа: Голомозик Роман Петрович, заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення розвитку підприємництва Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.


Звіт про виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки

ГО Активне Суспільство України