11-09-2015 10:51

Інформаційне повідомлення
про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту
проміжного звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи
«Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках

Календар з безперервної реалізації плану дій в Україні, розроблений керівним комітетом Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», передбачає підготовку та публікацію до 30 вересня проміжного звіту про реалізацію плану дій.

Проміжна самооцінка проводиться з метою аналізу стану виконання заходів з реалізації плану дій, визначення їх актуальності та амбітності, а також надання рекомендацій щодо посилення роботи у тих чи інших напрямах Ініціативи.

Секретаріат Кабінету Міністрів підготував проект проміжного звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 – 2015 роках на основі інформації, наданої органами виконавчої влади. Під час підготовки враховані рекомендації керівного комітету Ініціативи щодо формату звіту.

З проектом звіту можна ознайомитись на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада» у рубриці «Партнерство «Відкритий Уряд» або за посиланням.

Пропозиції, зауваження та рекомендації можна надсилати до 23 вересня 2015 року на електронну адресу: [email protected] та [email protected] з поміткою «Пропозиції до проекту звіту «Відкритий Уряд»».

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.


Проект Проміжного звіту
про реалізацію плану дій із впровадження
Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 - 2015 роках


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

ГО Активне Суспільство України