back

Даруймо радість дітям

05-06-2014 | 14:17

Вже стало доброю традицією з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводити на обласному рівні різноманітні заходи для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Цьогорічна акція «Даруймо радість дітям», яка відбулась 5 червня у розважальному комплексі «Базис» м. Чернігова подарувала дітям радість і незабутні враження. Захід традиційно організовує служба у справах дітей облдержадміністрації, за сприяння благодійників та спонсорів.

«Бажаю Вам, зростати здоровими і щасливими у мирній і незалежній Україні», - з такими побажаннями звернувся заступник керівника апарату обласної державної адміністрації Юрій Музика до учасників свята. Він також підкреслив, що влада робить все можливе для того, щоб діти зростали освіченими, гармонійно розвинутими особистостями.

Естрадний концерт, підготовлений артистами обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та вихованцями академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» викликав у дітлахів море позитивних емоцій та додав святкового настрою.

Розважальний комплекс «Базис» у рамках акції надав можливість дітям пограти в аэрохокей, пострибати на батуті, розважитись на батальному комплексі та дитячому лабіринті - словом, відчути себе справді щасливими і безтурботними.

На завершення свята, кожна дитина, що опинилась у складних життєвих обставинах, отримала подарунок від голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації