back

Володимир Івашко взяв участь у роботі сесії Прилуцької міської ради

30-05-2014 | 13:45

30 травня відбулася чергова сесія Прилуцької міської ради, під час якої було офіційно оголошено результати позачергових виборів міського голови.

Новообраного Прилуцького міського голову Дмитра Барнаша з набуттям повноважень привітав голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко.

Очільник області побажав йому здоров’я, успіхів, мудрості, терпіння та виваженості задля блага рідної Прилуччини, а також наголосив, що перемога на виборах – це не завершення процесу, а тільки початок.

«Наша спільна робота повинна бути націлена на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку області на 2014 рік, впровадження ключових реформ в економіці, соціальній сфері тощо.

На даному етапі необхідно підтримати і зміцнити ті позитивні тенденції, що маємо, зосередившись при цьому на мінімізації впливу існуючих ризиків», - підкреслив Володимир Івашко.

Особливої уваги потребує промисловість і будівельна галузь, які переживають не кращі часи. Насамперед, це глибокий аналіз причин такої ситуації по кожному підприємству та будівельному майданчику, а також задіяння усіх невикористаних резервів, максимальне сприяння створенню нових виробництв.

Основне завдання – всіляко сприяти ініціативам підприємств щодо розробки перспективних інноваційних та інвестиційних проектів, освоєння нової конкурентоспроможної продукції, розширення ринків збуту, впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій.

Не можна залишати поза увагою і соціальні питання.

Як відзначив голова облдержадміністрації, отримання державних соціальних гарантій, підтримка населення, якість його обслуговування, наближення соціальної сфери до споживачів та її розбудова – це ті пріоритети, над якими треба працювати сьогодні і в наступні роки.

«Від того, яку заробітну плату отримують працівники, напряму залежать доходи місцевих бюджетів. Тому стабільні, високооплачувані робочі місця, боротьба з тіньовою зайнятістю та зарплатою «у конвертах» повинні бути й надалі одними з головних напрямів нашої спільної роботи», - зауважив Володимир Івашко.

Очільник області наголосив: реалії сьогодення вимагають від керівників усіх рівнів дотримуватися жорсткого режиму економії бюджетних коштів, скорочувати непершочергові видатки та максимально направляти кошти місцевих бюджетів на виплату заробітної плати і оплату енергоносіїв. Саме ця проблематика з року в рік є актуальною в Прилуках.

Для зменшення дефіциту асигнувань у місцевих бюджетах необхідно активізувати роботу з пошуку власних внутрішніх резервів.

Крім того, новий міський голова має налагодити діалог між владою та бізнесом, керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю, народними депутатами України, заручившись підтримкою яких вдасться ефективно вирішувати першочергові проблеми Прилуччини.

«Лише за такої умови можна отримати позитивний результат у економічній, соціальній та інших сферах міста», - зауважив Володимир Івашко.Прес-служба облдержадміністрації