back

Костянтин Лубенцов ознайомився з роботою тваринницьких комплексів Менського, Борзнянського та Бахмацького районів

21-05-2014 | 10:48

Днями заступник голови облдержадміністрації Констянтин Лубенцов та виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Олександр Савченко спільно здійснили робочу поїздку по передових господарствах області з розвитку тваринництва.

Зокрема, вони оглянули утримання та годівлю дійної череди червоно-рябої молочної породи та конеферми по вирощуванню коней на м'ясо у ФГ «Бутенко» Менського району, оглянули гурт української м’ясної породи на випасі та стані у ТОВ «Головеньківське Плюс» Борзнянського району.

ТОВ «Агрікор Холдинг» спеціалізується на розведенні великої рогатої худоби м’ясного напряму. У Борзнянському відділенні утримується ВРХ шести порід. Керівництво області мало змогу оглянути гурти породи шароле, абердин ангус та лімузин.

У Філії МТФ Красносільське СТОВ «Надія» Борзнянського району вони ознайомилися з технологією утримання, годівлі та доїння дійної череди у новозбудованому молочному комплексі потужністю на 1340 корів.

Керівник ПСП «Пісківське» Бахмацького району Валерій Колоша ознайомив гостей з роботою тваринницького комплексу по утриманню червоно-рябої молочної породи, в тому числі технології годівлі та доїння корів, вирощування молочних телят та бичків на відгодівлі.


За інформацією прес-служби
Департаменту агропромислового розвитку
облдержадміністрації