back

Зустріч з майбутньою елітою України

16-05-2014 | 14:19

Традиційно наприкінці навчального року керівництво обласної державної адміністрації відзначає кращих учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, які здобули перемоги у Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змаганнях.

16 травня заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман зустрівся з переможцями та призерами ІV Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та ІІ етапу конкурсу-захисту Малої академії наук України. У заході також взяли участь начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський, вчителі, науковці, батьки, працівники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.

Звертаючись до присутніх, Сергій Журман зазначив, що сьогоднішня зустріч є знаковою, адже проходить у рік, присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Він з приємністю відмітив, що результати участі школярів нашої області в інтелектуальних конкурсах значно покращені, адже вони привезли до області на 20 дипломів більше, ніж минулоріч.

Вітаючи юних інтелектуалів з перемогами, заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації висловів подяку за наполегливість, високий рівень відповідальності, проявлені у навчанні та підкреслив, що саме така молодь є потужною силою, яка в майбутньому буде дієво впливати на формування стратегії культурного й економічного поступу нашої держави. Він подякував педагогам за наполегливу працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які вони віддають своїм вихованцям, побажав всім педагогам області життєвих сил і натхнення та вручив відзнаки облдержадміністрації.

Сергій Журман також привітав школярів із закінченням навчального року та побажав всім міцного здоров’я, миру та злагоди, душевних сил і терпіння, невичерпної енергії та творчої наснаги. «Нехай нестримне бажання збагачуватись знаннями і використовувати їх на благо України завжди буде з вами», наголосив він та вручив пам’ятні подарунки переможцям Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних змагань.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації