back

Відбулась робоча поїздка Сергія Журмана до м. Новгорода-Сіверського

14-05-2014 | 10:15

13 травня заступник голови–керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман з робочою поїздкою відвідав м. Новгород-Сіверський.

Під час візиту він ознайомився з роботою центральної районної лікарні, поспілкувався з працівниками медичного закладу. Обговорюючи проблемні питання медичної сфери району, він, зокрема наголосив, що надання медичних послуг має бути якомога ближчим до сільського населення.

Не втратив можливості Сергій Журман і поспілкуватися з громадою міста, заслухати їх пропозиції, зауваження та проблеми, що найбільше їх турбують.

На завершення робочої поїздки заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації разом із головою обласної ради Миколою Звєрєвим та його заступником Валентином Мельничуком взяв участь у зустрічі з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, керівниками підприємств, установ, організацій району, депутатами районної ради, сільськими головами, де було обговорено питання проведення реформи органів місцевого самоврядування.


За інформацією Новгород-Сіверської РДА