back

На Чернігівщині пройде День Європи

12-05-2014 | 17:06

Щороку в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Перевірити, як триває підготовка до цього свята в області, та обговорити проблемні питання, що виникають, зібралися учасники наради, яку 12 травня провів заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман.

Як зазначалося, основні заходи з відзначення Дня Європи проходитимуть 17 травня. Традиційно планується проведення фестивалю країн Європи, у рамках якого в центральному парку культури та відпочинку обласного центру відбудуться виставка-презентація європейських країн, підготовлена та представлена шкільними євроклубами, конкурс малюнків та концертна програма.

Крім цього, передбачаються заходи за участю громадськості і науковців, серед яких — відеоконференція «Шлях України до Європи», круглий стіл «Європейський вибір України: від перспектив до реалій».

За словами організаторів, Дню Європи також присвячуватиметься проект «Ніч у музеї» та Х вечір-концерт у творчому проекті «Україна музична».Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації