back

Президент наголошує, що Україна повернулася до політики миру та національного прагматизму

22-04-2010 | 17:04

Президент України Віктор Янукович, наголошує, що в основі політики нашої держави лежать національний прагматизм, політика миру, економічні реформи, політичний діалог. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

«Зараз фактично завершено формування вертикалі виконавчої влади. Ми працюємо над тим, щоб відновити довіру та партнерські відносини з нашими сусідами як на заході, так і на сході. Україна знову повернулася до політики миру, добросусідства та національного прагматизму», - наголосив Глава держави.

Президент нагадав, що для збереження та ефективного впровадження цього курсу він створив Комітет з економічних реформ, який наразі завершує роботу над відповідною програмою; робочу групу з питань судової реформи; Національний антикорупційний комітет. За словами Віктора Януковича, ближчим часом також буде презентовано новостворену гуманітарну громадську раду.

«Ми пропонуємо країні новий курс, в основі якого є політичний діалог, соціальний мир, нова гуманітарна політика, економічні реформи та позаблокова політика», - підкреслив Президент.

Глава держави висловив глибоке переконання, що суспільство підтримає цей шлях, «оскільки він спрямований на вирішення головного завдання – підвищення рівня життя всіх громадян країни і будівництво сильної держави, яку поважатимуть в світі».

Президент підкреслив, що усвідомлює великі очікування, які сьогодні є у громадян, і докладатиме всіх зусиль, щоб їх виправдати.

«Я зроблю все, щоб ці зміни відбулися без потрясінь та втрат», - заявив він.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича