back

Обговорено ситуацію на ринку заготівлі молока

11-04-2014 | 17:25

11 квітня заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов провів співбесіди з керівниками молокопереробних підприємств області з питань стану та перспектив розвитку підприємств молокопереробної промисловості області та цінової ситуації на ринку молока.

У співбесідах також взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, а саме директор Департаменту АПР ОДА Анатолій Максак, заступники директора Департаменту Микола Колесников та Римма Олексенко.

Учасники співбесід обговорили ситуацію, що склалася на ринку заготівлі молока, зокрема в особистих господарствах населення та визначили шляхи вирішення проблемних питань.

За інформацією керівників молокопереробних підприємств ситуація у молокопереробній промисловості є складною, що пов’язано з проблемами збуту виробленої молочної продукції, зростанням вартості енергоносіїв, несвоєчасними розрахунками торгівельних підприємств за поставлену продукцію. Це в свою чергу може вплинути на розрахунки з товаровиробниками за молочну сировину.

Підсумовуючи результати співбесід, Костянтин Лубенцов наголосив на необхідності об’єднання зусиль виробників і переробників задля збереження сировинної бази та недопущення зниження закупівельних цін на молоко, що надходить від особистих підсобних господарств населення.


За повідомленням Департаменту
агропромислового розвитку
облдержадміністрації