back

Вітання з нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги

07-05-2010 | 17:03

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Дорогі земляки!

Прийміть щирі й сердечні поздоровлення з нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги.

9 травня 1945 року назавжди залишиться дорогим і священним святом для всіх поколінь. В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих чернігівців-фронтовиків, віддаємо данину поваги і шани солдатським матерям і вдовам, підпільникам і партизанам, оборонцям і визволителям рідної землі – усім тим, хто наближав довгоочікувану перемогу на фронті і в тилу.

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім патріотам рідної землі, які згуртувавшись визволили Батьківщину від ворога. Цей приклад наших батьків і дідів не втратив актуальності і сьогодні. Лише об’єднавши спільні зусилля ми зможемо зробити нашу державу сильною, заможною і процвітаючою.

Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі, на славетній Чернігівщині.

Поки живе пам'ять, жоден учасник війни не залишиться поза нашою увагою. Вирішення питань соціального захисту ветеранів, поліпшення їх пенсійного та медичного обслуговування й надалі залишатиметься одним з пріоритетних напрямків роботи обласної влади.

9 травня до відновлених і впорядкованих солдатських пам’ятників і братських могил знову ляжуть живі квіти. І це буде виявом найвищої поваги та шани до всіх, хто відстояв для нас мир і свободу.

Прийміть щирі побажання міцного здоров'я, довгих років життя, благополуччя вам, вашим рідним та близьким, миру і щастя у нашому спільному домі. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі.

Голова обласної
державної адміністрації
В.М. Хоменко
Голова обласної ради
Н.А.Романова