back

Громада Чернігівщини за чисте довкілля!

08-04-2014 | 17:00

Таку думку висловили учасники наради з питань підготовки та проведення 12 квітня в населених пунктах області дня благоустрою та акції «За чисте довкілля», яка відбулась 8 квітня у Департаменті житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації.

До обговорення питань з підготовки заходів були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники міськради Чернігова, Служби автомобільних доріг, лісового та мисливського господарства, громадських організацій області.

Як зазначалось, у населених пунктах області вже розпочаті роботи з благоустрою, внаслідок чого упорядковано 40,4 га прибудинкових територій, висаджено 1800 саджанців дерев та 800 кущів, ліквідовано 196 несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядковано 221 місце почесного поховання та 230 кладовищ, приведено до належного санітарно-технічного стану 98 парків та скверів.

Спеціалізоване підприємство «Чернігівоблагроліс» за час проведення акції планує висадити близько 20 тисяч різних порід дерев, та близько 4 млн саджанців хвойних дерев.

Дорожніми підприємствами області розгорнуто прибирання сміття та висадка дерев вздовж доріг.

У м. Чернігові завершується прибирання прибудинкових територій та висадка дерев, благоустрій місць поховань та ремонтні роботи на кладовищах, проводиться ямковий ремонт доріг, очистка від сміття русла р.Стрижень.

Учасники наради наголошували на необхідності залучення до прибирання довкілля учнівської молоді та забезпечення всебічного інформування населення щодо проведення акцій з благоустрою довкілля.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації