back

Бойовий дух військових підтримали учасники автопробігу «Єдина країна»

07-04-2014 | 08:32

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман приєднався до автопробігу «Єдина країна», який відбувся 4 квітня за маршрутом «Щорс—Полісся—Городня—Щорс» та об’єднав майже півсотні автомобілів з національною символікою.

Учасники автопробігу — представники різних вікових категорій, політичних переконань та статків — виступили за унітарність та незалежність України. Головною метою заходу стало підняття бойового духу українських військових, які перебувають на блокпостах у Щорському та Городнянському районах, а також підтвердження того факту, що Україна залишається єдиною.

Сергій Журман подякував учасникам акції за активну позицію та наголосив на важливості спільних дій і залученні громадськості до вирішення найголовніших питань сьогодення.

«Коли над країною постала загроза військового конфлікту, Збройні Сили України виявилися зовсім до нього не готовими. Тільки завдяки підтримці небайдужих людей військові, які охороняють кордони нашої області, мають все необхідне для гідного несення служби», — підкреслив він.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністації