back

Голова облдержадміністрації відвідав підрозділи Збройних Сил та Національної гвардії України

04-04-2014 | 16:54

4 квітня голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко відвідав підрозділи Збройних Сил та Національної гвардії України, які розташовані у м. Чернігові.

З початку Володимир Івашко завітав до військової частини ВЧ 3066В, де наразі проходять підготовку бійці батальйону Національної гвардії України.

За словами командира військової частини підполковника Олександра Рибака, рішенням Верховної Ради України на базі підрозділу внутрішніх військ сформовано батальйон Національної гвардії України. Всі завдання, які раніше виконував підрозділ, продовжують виконувати гвардійці.

Під час ознайомлення з розташуванням частини голова облдержадміністрації запитав командира батальйону про те, яка на сьогодні допомога необхідна для забезпечення життєдіяльності військового містечка. Олександр Рибак доповів керівнику області, що допомогу військовим надають, як держава, так населення області. За його словами, у цьому процесі беруть участь усі: державні та приватні підприємства, установи, громадські організації, самі громадяни.

Крім грошової, військовим формуванням надається інша різноманітна допомога. Це і забезпечення військовослужбовців продуктами харчування, спецодягом та взуттям, предметами індивідуальної гігієни, ремонт та придбання технічних засобів, ремонт військової техніки та її укомплектування, придбання паливно-мастильних матеріалів тощо.

Користуючись нагодою, він подякував всім жителям Чернігівщини за підтримку, яку вони надають військовим та запевнив, що військовослужбовці батальйону Національної гвардії готові виконати поставлені завдання по охороні і цілісності нашої країни.

Бійці батальйону продемонстрували очільнику області зразки зброї, якими озброєний підрозділ, засобів захисту, амуніції та військової техніки.

Оглянув Володимир Івашко і казарму, де розташувалися військовослужбовці, ознайомився з умовами їх харчування та, щоб пересвідчитися що бійців харчують добре - скоштував обід у солдатській їдальні.

Також Володимир Івашко відвідав військовий аеродром у с. Півці, де ознайомився з технічною позицією радіолокаційної роти та оглянув зразки авіаційної техніки Армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, яка несе варту з охорони повітряного простору країни.


Прес-служба облдержадміністрації