back

Українська армія підвищує свою боєздатність

31-03-2014 | 15:50

Ситуація на Чернігівщині щодо військового аспекту цілком контрольована. Військові частини і підрозділи, які дислокуються на території області, знаходяться у повній бойовій готовності та продовжують вдосконалювати свою бойову спроможність. Про це зазначив начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Вадим Мисник 31 березня під час традиційного щопонеділкового брифінгу для представників засобів масової інформації.

За його словами, тривають заходи щодо часткової мобілізації. Призовники безпосередньо підвищують свою бойову підготовку на полігонах, займаючись стрільбами з військової техніки, стрілецької зброї тощо. Минулого тижня до однієї з частин, що дислокується в області, заводом Малишева було доставлено нові модернізовані танки «Булат». Наразі цю військову техніку вже прийнято на облік і вона в бойовому строю підвищує боєздатність ЗСУ. У зв’язку із значним збільшенням військової присутності в регіоні на потребу армії використовується раніше не затребуване армією майно, зокрема, аеродроми та військові містечка.

Вже вирішені питання, які виникали під час заходів щодо часткової мобілізації, а це спроможність військоматів, розміщення мобілізованих та забезпечення їх всім необхідним.

Минулого тижня, за інформацією Вадима Мисника, зберігалась загроза щодо ймовірного вторгнення на територію країни російських військових. На кордоні спостерігалось накопичення військової техніки, літаків, десантних підрозділів ЗС Російської Федерації. Також були розгорнуті мобільні госпіталі та центри управління зв’язком. Все це вказувало на дуже велику ймовірність військового вторгнення. У свою чергу, українською армією були проведені відповідні адекватні заходи з метою досягнення бойового паритету. Проте все минулося, і зараз відбуваються певні кроки до переговорного процесу.

Повідомив Вадим Мисник і про те, що переважна більшість моряків з тральщика «Чернігів» вже виїхали до материкової частини країни. На території Криму залишилась лише група на чолі з заступником командира корабля Олександром Сікальчуком, яка отримує службову документацію та особові справи.

Наразі вирішується питання щодо передачі морського тральщика «Чернігів» Збройним Силам України, а також його транспортування до м. Одеси.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації