back

У зв’язку з останніми подіями в Автономній Республіці Крим дедалі більше мешканців півострова змушені залишити свої домівки

24-03-2014 | 08:15

Про це сказав голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Івашко на нараді щодо організації прийому мешканців АР Крим, яка відбулася 22 березня.

«Взагалі, понад 25 тисяч мешканців автономії вже заявили про свій намір переселитися на материкову частину України. Очікується прибуття переселенців і у Чернігівську область. Нам потрібно вжити всі необхідні заходи, щоб прийняти людей, які приїдуть до нас на Чернігівщину», — сказав очільник області.

Також він підкреслив, що потрібно передбачити цілий комплекс заходів, спрямованих на створення і підтримання нормальних умов життя для людей з Криму. Їх необхідно забезпечити житлом, допомогти в оформленні документів, працевлаштувати. Особливої уваги потребують діти, адже не зважаючи на переїзд, їм необхідно і надалі навчатися у школах і відвідувати дитячі садочки. Всі, хто потребує допомоги, повинні отримати її в нашому регіоні без перешкод. Це стосується і соціального та пенсійного забезпечення, медичного обслуговування тощо.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду доручив членам Кабінету Міністрів забезпечити максимальне інформування громадян щодо розміщення людей, які виїжджатимуть з Криму, та інших питань, пов’язаних із цією ситуацією.

Департамент соціального захисту населення інформує всіх громадян, що переїхали із АР Крим та м. Севастополь: всю необхідну інформацію можна отримати за телефоном безкоштовної цілодобової гарячої лінії: 0800 507 309.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації