back

Володимир Хоменко відвідав обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни

06-05-2010 | 14:41

6 травня голова облдержадміністрації Володимир Хоменко та Чернігівський міський голова Олександр Соколов відвідали ветеранів, що перебувають на лікуванні в обласному госпіталі для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Керівник області передав ветеранам вітання з Днем Перемоги від Президента України Віктора Януковича та подякував їм за мирне небо, за відстояну у тяжких боях свободу рідної землі, вклонився пам’яті ветеранів, що не повернулися з фронту, згадав добрим словом тих, хто самовідданою працею в тилу наближав день Великої Перемоги.

Він також наголосив, що цей рік в Україні оголошено Роком ветерана, тому Президентом України, Урядом, органами виконавчої влади на місцях передбачено ряд заходів з метою гідного вшанування пам’яті полеглих воїнів-визволителів і надати належну увагу ветеранам, які сьогодні серед нас.

З боку обласної влади вживаються належні заходи для покращення медичного, соціального та побутового обслуговування ветеранів. Володимир Хоменко запевнив присутніх, що в обласному госпіталі для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни завжди будуть найкращі умови для лікування. Він також вручив Подяку облдержадміністрації колективу медичного закладу.

До свята Великої Перемоги 60 ветеранів Великої Вітчизняної війни, що перебувають на лікуванні у госпіталі, отримали ювілейну медаль “65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941 – 1945 гг.”

Прес-служба облдержадміністрації