back

Володимир Івашко: «Якщо порушення при оформленні КамАЗів мали місце, то винні будуть покарані»

18-03-2014 | 14:51

Резонансна подія зі зникненням КамАЗів у Чернігові сколихнула громадськість та прикувала увагу чернігівських ЗМІ. Сьогодні вранці половина вантажівок була вишикувана на Красній площі.

За повідомленнями, які поширюються чернігівськими інтернет-сайтами, КамАЗи конфіскували громадські активісти. Свої дії вони начебто пояснюють наміром привернути увагу до поставок вантажівок у Російську Федерацію без належного документального оформлення.

Поспілкувавшись з представниками громадськості, які зупинили вантажівки на шляху до російського кордону, голова облдержадміністрації Володимир Івашко ініціював створення робочої групи. Завдання робочої групи - розібратися по суті справи та розставити усі крапки над „і”.

До її складу увійдуть представники міліції, служби безпеки, митниці, прокуратури, податкової інспекції та структурних підрозділів ОДА. Громадським активістам, які і затримали КамАЗи, також було запропоновано увійти до складу робочої групи.

Робоча група з’ясує питання законності знаходження автівок на території Чернігівщини та належного оформлення необхідної документації.

Як зазначив Володимир Івашко, за висновками робочої групи будуть прийняті відповідні рішення. Якщо під час оформлення дійсно мали місце порушення, то винні обов’язково будуть притягнуті до відповідальності.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації