back

Ситуація на державному кордоні стабільна і контрольована

09-03-2014 | 17:45

Про це голові обласної державної адміністрації Володимиру Івашку доповів начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Птиця під час відвідування очільником області міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка».

За словами Олександра Птиці, наразі охорона державного кордону здійснюється у посиленому режимі з метою недопущення в’їзду в Україну екстремістськи налаштованих громадян або незаконного провозу зброї, вибухівки, боєприпасів та інших засобів терору.

На даний час в пунктах пропуску спостерігається певне зменшення пасажиро-транспортного потоку на в’їзд і виїзд з України, разом з тим на державному кордоні всі пункти пропуску функціонують у штатному режимі.

Як запевнив начальник Чернігівського прикордонного загону, в разі необхідності Державна прикордонна служба України буде виконувати свої завдання за призначенням, тобто не тільки охороняти, а й обороняти державний кордон.

Олександр Птиця також спростував інформацію щодо появи військової техніки поблизу українсько-російського кордону.

«Можу авторитетно заявити, що на державному кордоні ні з боку Російської Федерації, ні з боку Республіки Білорусь жодної одиниці військової техніки зафіксовано не було», - зазначив начальник Чернігівського прикордонного загону.

Прес-служба облдержадміністрації