back

Володимир Івашко: «Органи виконавчої влади повинні працювати на повну потужність»

06-03-2014 | 13:42

На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив під час наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів, керівниками правоохоронних органів та працівниками апарату облдержадміністрації.

Керівник області повідомив, що з понеділка приступив до виконання обов’язків голови облдержадміністрації та озвучив ряд завдань, спрямованих на забезпечення стабільності соціально-економічної ситуації в регіоні.

За його словами, для цього треба переформатувати роботу відповідних обласних структур та райдержадміністрацій, чесно та професійно виконувати свої посадові обов’язки кожному на своєму місці.

Що стосується кадрових питань, які за дорученням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка повинні бути завершені протягом найближчого часу, очільник області зазначив, вертикаль виконавчої влади області складатиметься з професіоналів, які якісно виконують свою роботу та мають повагу серед людей.

- Органи виконавчої влади повинні працювати на повну потужність. Люди мають бачити, що влада, яка перезавантажується, яку вони фінансують своїми податками, працює не для себе, а для людей, - відзначив Володимир Івашко.

Голова облдержадміністрації також зауважив, що візьме під особистий контроль питання по боротьбі з корупцією та хабарництвом в регіоні, а також ефективну роботу правоохоронних органів. Він підкреслив, що влада негайно буде реагувати на кожен факт порушення законодавства, зловживання владою та посадами.

Володимир Івашко наголосив на необхідності покращення роботи у напрямку доступності і відкритості влади, оскільки на часі – якісні зміни у відносинах між владою та громадою, аби не давати підстав для критики нової влади. Він закликав керівників підрозділів бути ближчими до громади, до проблем та потреб людей, вчасно реагуючи на їх звернення.

- Часу на роздуми у нас немає, ми повинні починати працювати вже сьогодні. Головне завдання – наповнити конкретним змістом сподівання людей, які чекають реальних змін на краще, - зазначив Володимир Івашко.


Прес-служба облдержадміністрації