back

Засідання комісій в Чернігівській облдержадміністрації

06-08-2008 | 16:03

6 серпня в обласній державній адміністрації під головуванням в.о. голови облдержадміністрації Н.В.Білоус відбулося засідання комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

В ході засідання члени комісії, серед яких були начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації М.П.Уложенко, начальник управління з питань пенсійного забезпечення та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Л.Г.Голюк, розглянули 59 клопотань районних державних адміністрацій, міських рад та районних у місті Чернігові рад, 3 клопотання Чернігівського обласного військового комісаріату та необхідні документи про встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Підсумком роботи комісії стали прийняті рішення, а саме: встановити пенсії за особливі заслуги перед Україною 54 громадянам (38 ветеранам війни та членам сімей колишніх учасників бойових дій та ветеранів війни, нагороджених орденами та медаллю «За відвагу»; 15 особам, відзначеним почесними званнями України, колишніх Союзу РСР та Української РСР, нагородженим орденами України або колишнього Союзу РСР; 1 депутату районної ради п’ятьох скликань) та у зв’язку з виявленням нових даних про заслуги збільшити розміри пенсій 8 громадянам.

Цього ж дня, 6 серпня, в обласній державній адміністрації відбулося засідання комісії зі встановлення статусу громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На засіданні комісії, яка проходила під головуванням в..о. голови облдержадміністрації Н.В.Білоус, було розглянуто 204 справи та згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Порядком видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, прийняті відповідні рішення:


встановити статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи:
категорії 1 А – 9 особам
категорії 3 Б – 2 особам
категорії 4 В-П – 10 особам дружині померлого громадянина із числа постраждалих, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 8 потерпілих дітей – 65;
- видати довідку неповнолітній дитині померлого громадянина, віднесеного до категорії 1, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 1 особі;
підтвердити статус 88 потерпілим громадянам для видачі дублікатів посвідчень, продовжити термін дії вкладки до посвідчення категорії 1 серії А – 21 постраждалому внаслідок Чорнобильської катастрофи.