back

Завершується підготовка заходів до 71-х роковин Корюківської трагедії

28-02-2014 | 11:36

Питання підготовки жалобних заходів з нагоди 71-х роковин Корюківської трагедії, що проходитимуть 1 березня в м. Корюківка розглянули учасники наради, яку 28 лютого провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Зокрема, були обговорені питання проведення урочистої ходи до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки фашистським загарбникам, скорботного мітингу з нагоди 71-х роковин трагедії в урочищі Гай на місце будівництва майбутнього Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами.

Окрім цього, учасники наради розглянули низку організаційних питань щодо участі у жалобних заходах представників громадськості та засобів масової інформації області.

З нагоди 71-х роковин Корюківської трагедії в освітніх, бібліотечних, музейних закладах області проводитимуться години спілкування, тематичні вечори, демонструватимуться виставки архівних та фотодокументів про страшну, криваву і масштабну трагедію.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації