back

Системи життєзабезпечення населення області працюють у штатному режимі

24-02-2014 | 16:20

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 24 лютого під час всеукраїнської селекторної наради з питань забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення населення, яку провів в. о. Віце прем’єр-міністра України Олександр Вілкул.

За його словами, на території області всі школи, дитсадки, лікарні та житлові будинки забезпечені безперебійним тепло-, електро- і водопостачанням.

Дорожні служби мають в наявності достатню кількість посипкових, пально-мастильних матеріалів та техніки, і готові забезпечити стабільний рух транспорту у разі ускладнення погодних умов. Автобусні маршрути працюють у штатному режимі.

Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації проводиться цілодобове чергування з метою попередження виникнення загроз населенню. Здійснюється також обстеження та перевірка технічного стану гідротехнічних споруд та плавзасобів на випадок виникнення повеней.

По завершенню селекторної наради, Віктор Геращенко акцентував увагу на необхідності швидкого реагування аварійних та комунальних бригад на надзвичайні ситуації та оперативного відновлювання всіх систем життєзабезпечення населення регіону.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації