back

Опалювальний сезон в області проходить у штатному режимі

13-02-2014 | 17:10

Усі системи життєзабезпечення населення області працюють у штатному режимі. Зокрема, всі організації та установи соціальної сфери і населення Чернігівщини забезпечені теплом, гарячою водою, електричною енергією. Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко під час всеукраїнської селекторної наради, яку 13 лютого провів в. о. Віце прем’єр-міністра України Олександр Вілкул, в ході якої розглянули питання проходження опалювального сезону, сталої роботи систем життєзабезпечення, відновлення електропостачання населених пунктів, знеструмлених внаслідок негоди, ремонту автомобільних доріг та забезпечення безперебійного руху транспортних засобів дорогами країни, першочергових протипаводкодових заходів.

За словами Віктора Геращенка, рівень розрахунків всіма категоріями споживачів за використаний природний газ у 2013 році склав 108%, з врахуванням різниці у тарифах. У січні поточного року природного газу спожито на 3,68 млн м3 менше ніж за аналогічний період минулого року.

На території області розгорнуто 153 пункти обігріву людей, і на даний час вже надано допомогу 1563 особам. Починаючи з останньої декади січня поточного року по допомогу від переохолодження і обмороження звернулося 129 осіб, з яких 94 було госпіталізовано. Загиблих від переохолодження в області немає.

Для забезпечення належного стану доріг у зимовий період, за його повідомленням, у комунальних та автодорожніх підприємств області є в наявності 442 одиниці спеціалізованої техніки, 45,8 тис. т посипкового матеріалу і реагентів та достатня кількість пально-мастильних матеріалів.

По завершенню селекторної наради, Віктор Геращенко звернувся до керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, організацій та установ області та наголосив на необхідності здійснення постійного контролю за розрахунками за спожитий природний газ, моніторингу технічного стану гідротехнічних споруд і каналізаційних мереж, складання планів капітальних і поточних робіт з ремонту інженерної інфраструктури, підготовки обладнання до наступного опалювального періоду.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації