back

У 13 районах та 2 містах Чернігівської області відмінено обмежувальні заходи

21-11-2009 | 13:15

Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ в області нестійка, але має тенденцію до покращення. Про це повідомив головний державний санітарний лікар області Микола Донець на черговому засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації, яку провів голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Головний державний санітарний лікар області відзначив, що у Чернігові епідемічний поріг перевищено на 10%, а у Срібнянському районі - майже на 40%. Тому після вивчення та ретельного аналізу епідемічної ситуації, обмежувальні заходи, введені на території області згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 7 листопада 2009 року, поки що не відміняються у Бахмацькому, Бобровицькому, Городянському, Куликівському, Менському, Новгород-Сіверському, Семенівському, Срібнянському, Щорському районах та місті Чернігові. Додаткові розпорядження по цих територіях будуть зроблені після моніторингу епідемічної ситуації протягом понеділка-вівторка наступного тижня, адже, за словами фахівців, саме після вихідних зазвичай спостерігається підвищення рівня захворюваності.

Разом з тим, з 23 листопада обмежувальні заходи рекомендовано відмінити у Борзнянському, Варвинському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Корюківському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Ріпкинському, Сосницькому, Талалаївському і Чернігівському, містах Ніжин та Прилуки, оскільки на цих територіях рівень захворюваності не перевищує епідемічного порогу. З цього ж дня у зазначених районах та містах відновлюються заняття у всіх навчальних та дошкільних закладах без витребування в їх учнів додаткових довідок про стан здоров’я (згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 листопада).