back

Понад 285 тисяч викликів обслужили бригади обласного центру екстреної медичної допомоги за рік

17-01-2014 | 13:07

Уже рік в Україні діють обласні центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

17 січня в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика відвідав Лікувально-профілактичний заклад «Чернігівській обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», де ознайомився із забезпеченням надання медичної допомоги населенню області.

Директор центру екстреної медичної допомоги Ігор Даниленко поінформував в.о. заступника голови облдержадміністрації про головні завдання, що стоять перед працівниками закладу, організацію роботи, взаємодію з приймальними відділеннями лікарень та аварійно-рятувальними підрозділами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

За його словами, обласний центр налічує 3 відділення, 1 відділ виїздної консультативно-медичної допомоги, 22 районних відділи та 24 сільські пункти швидкої медичної допомоги. Усі вони забезпечені необхідними медикаментами та пально-мастильними матеріалами. У 2013 році вдвічі було збільшено медикаментозне забезпечення виклику. Це стало можливим завдяки фінансуванню з державного та обласного бюджетів.

Наразі в обласному центрі екстреної медичної допомоги працюють на створенням єдиної централізованої диспетчерської по прийому та передачі викликів на підрозділи центру. Вже виділено приміщення, розпочато його ремонт, заведені всі комунікації.

Загалом, медичні бригади Чернігівщини за 2013 рік обслужили 285, 5 тисяч викликів.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації