15-01-2014 | 11:28
Новорічні свята – час «творити благо», тобто, добро для тих, кому його не вистачає. 14 січня до Чернігівського центру соціально – психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей облдержадміністрації завітали працівники обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Діти, які сьогодні перебувають у центрі реабілітації, пройшли складні життєві випробування. Щоб розвіяти сум в очах малюків і подарувати їм радість, працівники Червоного Хреста доклали максимум душевного тепла. Жодна дитина не залишилась без уваги і наприкінці зустрічі яскраві посмішки засяяли на кожному обличчі.
Свято вдалося на славу: і маленькі вихованці, і дорослі гості завзято змагались у веселих конкурсах, водили хороводи, танцювали і співали пісень.
Щоб подарувати дітям справжнє свято працівники Товариства Червоного Хреста привітали дітей подарунками (солодощами та іграшками). Всього отримали подарунки 35 діток.
За повідомлянням обласної організації Товариства Червоного Хреста України