back

Володимир Хоменко привітав дітей в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

19-12-2013 | 14:22

19 грудня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко привітав з Днем Святого Миколая дітей з особливими потребами в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Як зазначив очільник області, обласна державна адміністрація буде і надалі опікуватися цим закладом. У червні поточного року введено в експлуатацію новий корпус стаціонарного відділення обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на 60 місць. А попереду ще багато роботи в рамках комплексної медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

«Я хочу, щоб кожен з вас від Святого Миколая отримав у подарунок надію і бажання рухатися вперед. Хай святий Миколай допоможе здійснити усі ваші мрії», - побажав Володимир Хоменко дітям.

Окремо зі словами глибокої вдячності він звернувся до фахівців Центру та батьків маленьких пацієнтів – всіх тих, хто теплом свого серця огортає кожну дитину, допомагаючи долати складний процес реабілітації.

Також очільник області вручив двом дітям-інвалідам реабілітаційне обладнання для корекції ортопедичних порушень "Гравістат", а усім учасникам зустрічі – солодощі.


Прес-служба облдержадміністрації